• Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP
 • Krochmalna 32 lok. 35, 00-864 Warszawa
 • email: sekretariat@fssm.pl

Newsletter

Otrzymuj najpopularniejsze informacje na swoją skrzykę e-mail

Konta do wpłat

Składki i darowizny dla FSSM RP

07 1240 6074 1111 0010 3541 0710


Darowizny celowe na walkę
z represyjną ustawą emerytalną

13 1240 6074 1111 0010 7162 7880

POLECAMY

POLECAMY

Aktualności

 • obywatelska inicjatywa ustawodawcza
 • 11 stycznia 2018

KONIEC AKCJI ZBIERANIA PODPISÓW

Złożenie przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej w Kancelarii Sejmu ĆWIERCI MILIONA podpisów poparcia dla "naszego" projektu ustawy usuwającej z polskiego systemu prawnego zapisy ustawy represyjnej zakończyło akcję ich zbierania. W związku z tym, zakończył pracę także nasz Punkt Konsultacyjny dedykowany tej akcji. Aktualny pozostaje adres e-mailowy zespol.prawny@fssm, pod który mozna zgłaszac problemy natury prawnej.
Oczywiście KIU działa dalej, aż do ostatecznego rozstrzygnięcia przez Sejm RP dalszych losów złożonego projektu.
Przy okazji informujemy, że pierwsze zdjęcia z dzisiejszej manifestacji poparcia dla KIU FSSM RP pod Sejmem znajdują się w Galerii (Strona Główna/ Na skróty/ Galeria) a w zakładce W MEDIACH, umieściliśmy linki do filmu nakręconego przez działaczy Obywateli RP.

 

 • obywatelska inicjatywa ustawodawcza, komunikat
 • 10 stycznia 2018

Z OSTATNIEJ CHWILI! DZIŚ SPOTKANIE OIU W TARNOWIE!

Dzisiaj, 10 stycznia o godz 16:00 w Tarnowie przy ul. Nowy Świat 30 odbędzie się spotkanie emerytów służb mundurowych z przedstawicielami Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej FSSM RP. Gospodarzem spotkania będzie b. MSW Krzysztof Janik a wśród zaproszonych gości: Andrzej Rozenek, Marek Dukaczewski, Adam Rapacki, Tadeusz Frydrych, Henryk Budzyński i Zdzisław Czarnecki.
Serdecznie zapraszamy

 • obywatelska inicjatywa ustawodawcza, apel
 • 9 stycznia 2018

11 STYCZNIA ZAPRASZAMY POD SEJM WSZYSTKICH PRZECIWNIKÓW DZIAŁAŃ "DOBREJ ZMIANY"

W dniu 11 stycznia br. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej FSSM RP złoży w Kancelarii Sejmu RP zebrane przez nas, naszych przyjaciół i sympatyków, podpisy obywateli niegodzących się na bezprawne odbieranie byłym funkcjonariuszom służb mundurowych słusznie nabytych praw emerytalnych. Wiele osób nie wierzyło w to, że uda się zebrać wymagane prawem 100 000 podpisów. Tymczasem jest ich już ponad 200 000! Tak naprawdę ich dokładną liczbę poznamy dopiero 11 stycznia, ponieważ kolejne wciąż spływają do biura Federacji, gdzie są weryfikowane i liczone.
Ustawa represyjna jest jednym z przykładów ...

 • obywatelska inicjatywa ustawodawcza, komunikat

11 STYCZNIA WSZYSCY BĄDŹMY POD SEJMEM !

OFICJALNY KOMUNIKAT

11 stycznia 2018 r. w godz. 13.00 - 16.00 przed gmachem Sejmu RP przy ul. Wiejskiej i ul. Matejki odbędzie się manifestacja poparcia dla Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawodawczej FSSM RP dot. zmiany ustawy z dnia 18 lutego 1994 r.  o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji,... w zakresie zmienionym ustawą represyjną z 16 grudnia 2016 r. 
Pół godziny przed rozpoczęciem zgromadzenia przedstawiciele Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej FSSM RP złożą w Kancelarii Sejmu listy z ponad 100 tysiącami podpisów poparcia dla tej Inicjatywy.

 • obywatelska inicjatywa ustawodawcza, komunikat
 • 3 stycznia 2018

5 STYCZNIA - SPOTKANIE Z ANDRZEJEM ROZENKIEM W KATOWICACH

Koło  Miejskie  nr 12  SEiRP  w  Katowicach  przy  akceptacji  ZW  SEiRP  w  Katowicach, wraz  z  Wiceprzewodniczącym  SLD Markiem  Baltem,  organizuje dnia 5 stycznia 2018 r. o godz. 16:00 w Centrum Konferencyjnym przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach spotkanie z Pełnomocnikiem  Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej FSSM RP Andrzejem Rozenkiem pt. „Obywatelska  Inicjatywa Ustawodawcza a ustawa represyjna z 16 grudnia 2016 r. dot. funkcjonariuszy  mundurowych oraz ich rodzin". Na spotkanie zaproszeni zostali posłowie na Sejm RP z PO i „.Nowoczesnej”, członkowie Zarządu SLD oraz przedstawiciele władz samorządowych w Katowicach
Serdecznie zapraszamy !

Koordynator Śląskiego Komitetu Protestacyjnego Emerytów Służb Mundurowych
Ewa Macek

 

Copyright © 2017 | Projekt i wykonanie Mariusz Zakrzewski | Inforpol.NET | All Rights Reserved