• Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP
  • ul. Piękna 31/37 lok.100, 00-677 Warszawa
  • email: sekretariat@fssm.pl

Newsletter

Otrzymuj najpopularniejsze informacje na swoją skrzykę e-mail

Konta do wpłat

Składki i darowizny dla FSSM RP

07 1240 6074 1111 0010 3541 0710


Darowizny celowe na walkę
z represyjną ustawą emerytalną

13 1240 6074 1111 0010 7162 7880

POLECAMY

POLECAMY

KANDYDACI REKOMENDOWANI PRZEZ FSSM RP


LISTA UPORZĄDKOWANA WG NUMERÓW OKRĘGÓW I LIST WYBORCZYCH 

UWAGA! Dla wszystkich, którzy zechcą wesprzeć finansowo kapanię wyborczą wybranych kandydatów podajemy:
ZASADY DOKONYWANIA WPŁAT NA KAMPANIĘ WYBORCZĄ KANDYDATÓW STARTUJĄCYCH W WYBORACH PARLAMENTARNYCH 2019

Wróć

ARKADIUSZ SIKORA

3 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 3

obejmującym obszary powiatów: górowskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, strzelińskiego, średzkiego, trzebnickiego, wołowskiego, wrocławskiego oraz miasta Wrocławia.

MAREK JELENIEWSKI

6 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 4

obejmującym obszary powiatów: bydgoskiego, inowrocławskiego, mogileńskiego, nakielskiego, sępoleńskiego, świeckego, tucholskiego i żnińskiego oraz miasta Bydgoszcz.

GERARD WASZKIEWICZ

7 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 7
 
obejmującym obszary powiatów: bialskiego, biłgorajskiego, chełmskiego, hrubieszowskiego, krasnostawskiego, parczewskiego, radzyńskiego, tomaszowskiego, włodawskiego, zamojskiego oraz miast: Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

KORNELIA WRÓBLEWSKA

3 miejsca listy nr 5 KW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni,
w okręgu wyborczym nr 7,

obejmującym obszary powiatów: bialskiego, biłgorajskiego, chełmskiego, hrubieszowskiego, krasnostawskiego, parczewskiego, radzyńskiego, tomaszowskiego, włodawskiego, zamojskiego oraz miast: Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

TOMASZ TRELA

1 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 9,

obejmującym obszary powiatów: brzezińskiego, łódzkiego wschodniego oraz miasta Łodzi.

ARTUR OSTROWSKI

2 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 10,

obejmującym obszary powiatów: piotrkowskiego, radomszczańskiego, bełchatowskiego, opoczyńskiego, tomaszowskiego, rawskiego i skierniewickiego.

MAREK TRZYBIŃSKI

 

8 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 13
,
obejmującym obszar m. Krakowa.

KRZYSZTOF LIEDEL

 

5 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 19

obejmującym obszar m.st. Warszawy.

DARIUSZ KRZYSZTOF ROZENEK

 

20 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 19

obejmującym obszar m. st. Warszawy.

AGNIESZKA PETELICKA

4 miejsca listy nr 1 - KW PSL-Koalicja Polska
w okręgu wyborczym nr 20,

obejmującym obszary powiatów: grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego i wołomińskiego.

ANDRZEJ ROZENEK

1 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 20

obejmującym obszar powiatów: grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego i wołomińskiego

MAŁGORZATA OLIŃSKA-BIEG

 

5 miejsca listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 21

obejmującym obszar woj. opolskiego.

Józef Gdański

6 miejsce listy nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni,
w okręgu wyborczym nr 23,

obejmującym obszary powiatów; dębickiego, leżajskiego, łańcuckiego, kolbuszowskiego, mieleckiego, niżańskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, stalowowolskiego, strzyżowskiego i tarnobrzeskiego oraz.miast na prawach powiatu: Rzeszowa, Mielca, Tarnobrzegu i Stalowej Woli.

JOANNA DEONIZIAK

 

11 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 24

obejmującym obszar woj. podlaskiego.

ADAM HODERNY

13 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 25,

obejmującym obszary powiatów: gdańskiego, kwidzyńskiego, malborskiego, nowodworskiego, starogardzkiego, sztumskiego i tczewski oraz miast na prawach powiatu: Gdańska i Sopotu.

MAREK TOCZEK

2 miejsce listy nr 1 - KW PSL-Koalicja Polska
w okręgu wyborczym nr 26,

obejmującym obszary powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kartuskiego, kościerskiego, lęborskiego, puckiego, słupskiego i wejherowskiego oraz miast na prawach powiatu: Gdyni i Słupska.

BOŻENA SZUBIŃSKA

6 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 26

obejmującym obszary powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kartuskiego, kościerskiego, lęborskiego, puckiego, słupskiego i wejherowskiego oraz miast na prawach powiatu: Gdyni i Słupska.

MIROSŁAWA NYKIEL

1 miejsce listy nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni
w okręgu wyborczym nr 27
,

obejmującym obszary powiatów: pszczyńskiego, bielskiego, żywieckiego i cieszyńskiego oraz miasta Bielska-Białej.

MIROSŁAW SUCHOŃ

3 miejsce listy nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni
w okręgu wyborczym nr 27
,

obejmującym obszary powiatów: pszczyńskiego, bielskiego, żywieckiego i cieszyńskiego oraz miasta Bielska-Białej.

EDWARD DULIŃSKI

5 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 31
,
obejmującym obszary: powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz miast na prawach powiatu: Chorzowa, Katowic, Mysłowic, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Tychów

BORYS BUDKA

1 miejsce listy nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni
w okręgu wyborczym nr 31
,

obejmującym obszary: powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz miast na prawach powiatu: Chorzowa, Katowic, Mysłowic, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Tychów

EWA KOŁODZIEJ

2 miejsce listy nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni
w okręgu wyborczym nr 31
,

obejmującym obszary: powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz miast na prawach powiatu: Chorzowa, Katowic, Mysłowic, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Tychów

MAREK WÓJCIK

3 miejsce listy nr 5 - KW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni
w okręgu wyborczym nr 31
,

obejmującym obszary: powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz miast na prawach powiatu: Chorzowa, Katowic, Mysłowic, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Tychów

ANDRZEJ ZIELONKA

2 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 34,

obejmującym obszary powiatów: bartoszyckiego, braniewskiego, działdowskiego, elbląskiego, iławskiego, lidzbarskiego, nowomiejskiego i ostródzkiego oraz miasta Elbląga.

PIOTR IWAT

13 miejsce listy nr 1 – KW PSL-Koalicja Polska
w okręgu wyborczym nr 40,

obejmującym obszary powiatów: koszalińskiego, kołobrzeskiego, szczecineckiego, białogardzkiego, sławieńskiego, drawskiego, wałeckiego, choszczeńskiego oraz miasta Koszalina.

DANUTA LESZCZYŃSKA

12 miejsce listy nr 3 - KW Lewica
w okręgu wyborczym nr 41

obejmującym obszary powiatów: kamieńskiego, łobeskiego, goleniowskiego, gryfickiego, gryfińskiego, myśliborskiego, polickiego, pyrzyckiego i stargardzkiego oraz miast Szczecina i Świnoujścia.

Copyright © 2017 | Projekt i wykonanie Mariusz Zakrzewski | Inforpol.NET | All Rights Reserved