• Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP
  • Krochmalna 32 lok. 35, 00-864 Warszawa
  • email: sekretariat@fssm.pl

Newsletter

Otrzymuj najpopularniejsze informacje na swoją skrzykę e-mail

Konta do wpłat

Składki i darowizny dla FSSM RP

07 1240 6074 1111 0010 3541 0710


Darowizny celowe na walkę
z represyjną ustawą emerytalną

13 1240 6074 1111 0010 7162 7880

POLECAMY

POLECAMY

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


  • wybory samorządowe 2018
  • 17 października 2018

SLD SKŁADA OBIETNICĘ FUNKCJONARIUSZOM SŁUŻB MUNDUROWYCH

Podczas niedzielnej Konwencji Wyborczej SLD w Warszawie Przewodniczący Sojuszu Włodzimierz Czarzasty skierował do funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych zapewnienie pełnego poparcia dla postulatów i działań mundurowych związków zawodowych, których celem jest poprawa warunków służby i wynagrodzenia funkcjonariuszy oraz przywrócenie wcześniejszych zasad przechodzenia na emeryturę,

  • wybory samorządowe 2018
  • 16 października 2018

"MUNDUROWI" W WYBORACH SAMORZADOWYCH

Za kilka dni wybierzemy naszych przedstawicieli do organów samorządu terytorialnego. My liczymy na to, że trafią doń przedstawiciele naszego środowiska, emerytów i rencistów służb mundurowych, którzy wchodząc do tych organów będą dbali, by obok dobrostanu społeczności lokalnej, z której się wywodzą, i którą będą reprezentowali, przestrzegane było prawo i należycie traktowana pamięć historyczna.
Jest to ostatni moment, by swoje oferty programowe zaprezentować swoim wyborcom za pośrednictwem strony fssm.pl.
Dlatego apelujemy do wszystkich Komitetów Protestacyjnych Emerytów Służb Mundurowych o przysyłanie na adres redakcja@fssm.pl list przedstawicieli  naszego środowiska startujących w wyborach samorządowych (wzorem listy startujących w Warszawie).
Zwracamy się także indywidualnie do osób startujących w tych wyborach (ich komitetów wyborczych), a wywodzących się z, lub inaczej związanych ze środowiskiem „służb mundurowych”, o nadsyłanie na ww. adres email własnych materiałów promocyjnych. Zamieścimy je na stronie kpsem.org.pl i naszym profilu FB NieZASŁUŻYLIŚMY.
PAMIĘTAJCIE. To właśnie teraz, na kilka dni przed wyborami, wyborcy decydują, na kogo oddać swój głos!

  • wybory samorządowe 2018
  • 3 października 2018

KOALICJA OBYWATELSKA O REPRESJONOWANYCH FUNKCJONARIUSZACH

,,Nie może być tak, że wolne państwo polskie obdarzyło kogoś zaufaniem i honorem noszenia munduru, a po latach zmieniło zdanie i go z tego honoru obdziera. Doszło do takich haniebnych absurdów, że ludzie, którzy w wolnej Polsce przepracowali dziesiątki lat, nieraz narażali zdrowie i życie, byli wyróżniani i odznaczani, teraz nagle są poniżani i traktowani jak wrogowie. To zło trzeba naprawić.”  
Te słowa padły w niedzielę 30 września br. podczas konwencji wyborczej Koalicji Obywatelskiej w Krakowie w związku ze złożoną publicznie deklaracją "Przywrócenia funkcjonariuszom służb mundurowych poprzedniej wysokości ich emerytur, obniżonych na podstawie ustawy dyskryminacyjnej z 2016 roku, która na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej odebrała tysiącom funkcjonariuszy godność i środki do życia.".
Trzymamy za słowo!

  • wybory samorządowe 2018
  • 3 października 2018

SPOTKANIE Z GEN. RAPACKIM - WROCŁAW, 4 PAŹDZIERNIKA BR.

W dniu 04 października 2018 r. (czwartek) odbędzie się otwarte spotkanie z nadinsp. Adamem Rapackim, Prezesem Stowarzyszenia Generałów Policji RP, byłym wiceministrem SWiA i m.in. Komendantem Wojewódzkim Policji we Wrocławiu - aktywnie działającym w zakresie zniesienia ustawy represyjnej oraz z naszymi mundurowymi kandydatami na radnych
Temat - bieżąca sytuacja, w tym dot. ustawy represyjnej oraz możliwe prognozy po wyborach samorządowych. 
Miejsce spotkania: Wrocław,  ul.Szybowcowa 23, klub Creator "Strefa Spotkań"- godz.17:15

Copyright © 2017 | Projekt i wykonanie Mariusz Zakrzewski | Inforpol.NET | All Rights Reserved